Strona główna

Nasze główne usługi brukarskie wykonane w Warszawie i okolicach to:

  • drogi , ścieżki, place ogrodowe i podjazdy z kostki granitowej jak również betonowej .
  • murki . schodki , tarasy.
  • opaski budynków i obrzeża dla roślin,
  • ścieżki z kostki drewnianej i wiele innych prac brukarskich,
  • konserwacja powierzchni kostek , betonowych , granitowych i innych.


Gdzie najlepiej kostka brukowa ?

Brukiem w większości wypadków wykłada się podjazdy do garażu, tarasy oraz dodatkowo chodniki prowadzące od furtki do drzwi wejściowych.

Na podwórku przed domem wykonuje się z niej dróżki (ścieżki) (są z często bardziej zawiłe od wielu chodników, przez co ich układanie jest bardziej skomplikowane) i place (przykładowo. na komurki na opałowe).

Kostką wykładać można schody , zarówno w otoczeniu domu, jak również w ogrodzie. 
Tutaj możemy zaproponować innowacyjne rozwiązania , by podjazd był nie tylko dobrze wykonanym brukiem ale również zaskakującą ozdobą posesji. Wykonujemy różne oświetlenia w bruku , formujemy rynny na podjazdach z odpowiednim odwodnieniem , czy też montujemy rynny brukowe wewnątrz podjazdu. Rozwiązań jest tak dużo , że wymienić wszystkie jest naprawdę ciężko. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego by wszystko omówić , chętnie udzielimy wyczerpujących informacji czy też służymy ciekawym pomysłem na podjazdy z kostki brukowej czy też granitowej jak również wiele innych.

 
Oczywiście jeśli chodzi o wykonanie tarasów czy też schodów z kostek brukowych - możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w tej kwestii. Z przyjemnością zaprojektujemy twój Taras czy też obłożymy kostką twoje schody czy też zbudujemy je od podstaw.
Nie ma to jak dobrze wykonany parking na samochód. Zawsze trzeba zaczynać od projektu i wyboru odpowiedniego materiału. Tutaj sprzyjemnością doradzimy jakie materiały brukarskie będą najlepsze i co najważniejsze jakie będą doskonale się komponować z posesją.
Kostka brukowa i jej wykonanie.


Na pewno kostka brukowa nie jest tania, ale za to, jaka efektowna. Bardzo często podwórka są zaniedbane i ciągle stoi na nich woda podczas deszczu. Wystarczy dobrze położona kostka brukowa i takie podwórku będzie nie do poznania. Każde podwórku i każdy pojazd będzie całkiem inny.
Warto się nad tym zastanowić czy na naszym podwórku nie będzie ładnie wyglądała kostka warszawa?
Im większa powierzchnia do ułożenia tym więcej można utargować na cenie. Tak samo na cenie kostki jak na cenie układania.
Jak firma dobrze złoży wniosek to dostanie sporą cześć pieniędzy z Unii Europejskiej, a to tym bardziej się zaczyna opłacać. Jak ktoś za darmo da nam 70% pieniędzy to czy może być coś lepszego? Najlepsza jest kostka brukowa z warszawy i takiej trzeba szukać. Nawet, jeśli mieszkamy nad morzem to kostka brukowa z warszawy spokojnie do nas dojdzie. Firma spedycyjna wszystko jest wstanie przywieść, jeśli tylko będziemy chcieli.
Nic nas na dzień dzisiejszy nie ogranicza poza pieniędzmi. Zawsze musi wszystko w ostatecznym rozrachunku rozbijać się o pieniądze. Wiele firm skorzystało z pieniędzy na kostkę i wiedzą, że to był jeden z lepszych zakupów. Zimą łatwiej takie podwórku się odśnieża, bo nie ma dołków i górek. Jak widać kostka brukowa ma same plusy.
Nierozsądne jest nie skorzystać z nich wszystkich. Przejrzyjmy ofertę na kostkę brukową, a na pewno wybierzemy coś odpowiednie dla siebie.
Sprawdzenie nic nie kosztuje.